ANASAYFA
OTELİMİZ
ODALAR
YÖRE
AKTİVİTELER
FİYAT & REZERVASYON
İLETİŞİM


Kaz Dağları'nda " Yeşil Yıldız" Belgeli
Tek Çevre Dostu OtelimizOtelimiz, 18. yüzyıl Osmanlı mimarisini günümüze kavuşturan tarihi ve bedii değeri olan eski bir eserdir.

Yer itibarıyla, 1000 yıllık kadim yapılarıyla birçok yerli ve yabancıların uğradıkları Adatepe'dedir.

Konağın bahçesinde adını aldığı 200 yaşında hünnap ağacı, geçmişten günümüze birçok hikayeye ev sahipliği yapmaktadır.

Şirketimiz, yıkık ve harap haldeki konağı 1994 yılında üç yıl süren restorasyonla tamamlamış, 1997 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığından Özel Konaklama belgesiyle hizmete açılmış, yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeridir.

2000 yılında Hünnap ailesine giren Hünnap Han Palmiye bölümümüz hizmete açılmış, yaz döneminde 100 yıllık palmiyelerin gölgesinde havuz keyfi yapılmakta, yılın her döneminde de meditasyon, yoga, nefes, toplantı ve konferanslar için 100 metre karelik özel salonunda hizmet vermektedir.

2012 yılında Hünnap ailesine hizmete giren Mavi Ev özel günlerini geçirmek isteyen konuklarımıza keyifli bir mekan sağlamaktadır.

2018 yılı Temmuz ayı içerisinde hizmete giren 4. Bölüm olan Kırmızı Ev, aşk ve tutkunuzu yaşayacağınız özel bir mekandır.

Otelimiz 21 yıldır siz konuklarımızı ağırlamaktadır. Adatepe Köyünün ilk küçük oteli olan otelimiz, bölgedeki tek yeşil yıldız belgeli tesistir.
Bizi facebook.com'dan takip edebilirsiniz !
Tüm Hakları Saklıdır 2019 © HÜNNAPHAN OTEL